ΕΝΤΥΠΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΣΧ. ΈΤΟΥΣ 2022-2023

Σας παραθέτουμε τα παρακάτω έντυπα εγγραφής του παιδιού σας στο σχολείο:

Αίτηση εγγραφής

Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα

Υπεύθυνη δήλωση ετέρου κηδεμόνα

Αίτηση μετακίνησης (συμπληρώνεται αν ο τόπος κατοικίας απέχει κατ΄ ελάχιστο 4 χλμ από το σχολείο)

Ατομικό δελτίο υγείας μαθητή (συμπληρώνεται από γιατρό και προσκομίζεται σχολείο το Σεπτέμβριο.)

Τα παραπάνω δικαιολογητικά εκτός του ατομικού δελτίου υγείας, πρέπει να αποσταλούν άμεσα.

Χρειάζεται επίσης να αποσταλούν φωτοτυπίες ταυτότητας του κηδεμόνα και του μαθητή καθώς και αποδεικτικό λογαριασμού τηλεφώνου, ρεύματος ή ύδρευσης που αναγράφουν τον τόπο κατοικίας.

Επίσης στην αίτηση εγγραφής να αναγράφεται οπωσδήποτε και το e-mail επικοινωνίας σας με το σχολείο, κινητό και σταθερό τηλέφωνο(αν υπάρχει)

Το e-mail του σχολείου είναι:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.