Διακήρυξη δημόσιου πλειοδοτικού διαγωνισμού για την μίσθωση του κυλικείου του 3ου ΕΠΑ.Λ και 2ου Εσπ. ΕΠΑ.Λ

ΕΝΙΑΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

Αρ. πρωτ. 309

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (για την μίσθωση του κυλικείου της Σχολικής Κοινότητας 2ου Εσπερ. ΕΠΑ.Λ - 3ου ΕΠΑ.Λ. Ιωαννίνων )

Η Ενιαία Σχολική Επιτροπή Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιωαννιτών προκηρύσσει, δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές, για την μίσθωση του κυλικείου της Σχολικής Κοινότητας 2ου Εσπερ. ΕΠΑ.Λ -3ου ΕΠΑ.Λ. Ιωαννίνων

Ο διαγωνισμός θα γίνει δημόσια στο γραφείο της Ενιαίας Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιωαννιτών, Αβέρωφ 6 1ος όροφος, στις 24 Απριλίου 2017 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 μ.μ.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στο Γραφείο της Ενιαίας Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιωαννιτών, Αβέρωφ 6 1ος όροφος, ( τηλ. 2651001002-2651001019), στο παραπάνω σχολείο και στην ιστοσελίδα του Δήμου Ιωαννιτών.

Ιωάννινα 10-3-2017

Η Πρόεδρος Ενιαίας Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιωαννιτών

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΛΗ

Ακολουθεί απόσπασμα από τα πρακτικά της συνεδρίασης του Διοικητικού Συμβουλίου, εδώ:

Για να δείτε την προκήρυξη του διαγωνισμού , πατήστε εδώ:

Για να εκτυπώσετε την αίτηση συμμετοχής σας στο διαγωνισμό, πατήστε εδώ: